
Portabel P2 rekorder AG-HPD24EJ
Panasonic Portabel P2 rekorder AG-HPD24EJ
318497Betal direkte, senere eller del opp Info
Portabel P2-rekorder
AG-HPD24E er en kompakt, portabel P2 Deck med et svært fleksibelt anvendelsesområde og funksjonalitet til en meget god pris. Med halv-rack størrelse, support for å koble to enheter sammen for å synkronisere 3D-innspilling og avspilling, med batteridrift passer AG-HPD24E like bra i studio som ute i feltet.
Panasonic AG-HPD24E har to kortplasser for P2-kort. Innspilling i Masterkvalitet AVC-Intra 100 Mbit 10bit 4:2:2 og AVC-Intra 50 Mbit 10bit 4:2:0 (Plus alle DVCPRO HD/SD formatene). Støtte for 24bit Audio i AVC-Intra
HD-SDI I/O, HDMI, Genlock, TC I/O og RS422 styring.
To enheter kan kobles sammen for synkronisert 3D-innspilling og avspilling.
USB 3.0 for high speed-overføring til NLE og kopiering til ekstern harddisk.
Tilkobling via USB 2.0 for Tastatur - Ideell for registrering / redigering av Metadata.
Innebygd Waveform / Vectorscope
Batteridrift (7.2 V)
Les mer om produktet her! (engelsk PDF)
Registrer ditt produkt for forlenget garanti
Panasonic Professional tilbyr en kostnadsfri serviceavtale med fordeler som forlenget garanti, teknisk support, låneprodukt mm. For at dette skal gjelde må serviceavtalen aktiveres.
Her kan du lese mer om avtalen og hvilket utstyr som omfattes.
Dersom utstyret ditt trenger å repareres hentes det hos deg og vil normalt innen 5 arbeidsdager sendes tilbake til deg. Dersom reparasjonen skulle dra ut i tid tilbys du et låneprodukt. Panasonic gjør alt for å minimere forstyrrelser i din produksjon.
Registrer produktet ditt her.